• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

DURAK MAHALLESİ MUHTARI HASAN AKÇAY'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Değerli Hemşehrilerim Sevgili Durak’lılar

 

Yoğun tempolu bir seçim sürecini daha geride bırakmış bulunuyoruz. Seçimler demokrasinin en güzel işleyen mekanizmalarından biridir. Durak Mahallesi Muhtar adayı olarak girmiş olduğumuz bu demokrasi yarışından, seçmenlerimizin güven ve teveccühleri  ile seçilmiş olarak çıktık. Ben Durak Mahallesi Muhtarı Hasan AKÇAY  olarak bu demokrasi yarışında bana destek veren tüm hemşerilerime, kıymetli oyları ile bize teveccüh gösteren Durak halkına, sosyal medya aracılığı ile destek olan tüm gönüldaşlarımıza, küçük-büyük bize oy veren vermeyen tüm Durak halkına ve bizimle bu güzel yarışta centilmence yarışan muhtar adaylarımıza teşekkür etmek istiyorum.

 

Seçimler millete hizmet edecek kadroları belirlemek adına yapılır, biz de daima bu bilinç ile hareket ettik. Seçim sloganımızda belirttiğimiz gibi “BİLGİ-BİRİKİM-SAMİMİYET” düsturuyla sizin içinizden çıkmış, sizden olan bir Muhtar profili ile her zaman Durak halkımızın hizmetinde olacağız hatta kendimizi hizmette sınırlamayarak gücümüzün yettiği elimizin uzandığı ölçüde bize nerede ihtiyaç varsa orada olmayı kendimize ilke edinmiş bulunuyoruz.

 

Değerli kardeşlerim; bu duygu ve düşüncelerle 2019 yerel seçim sonuçlarının şahsım ve heyetim adına; başta Durak Mahallemize olmak üzere Derebucak İlçemize, Konya’mıza ve tüm Türkiye’ye hayırlı olmasını Yüce Allah’tan (cc) niyaz ediyor seçimi kazanan tüm Belediye başkanlarımızı, İl ve İlçe meclis üyesi arkadaşlarımızı ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum.

Saygılarımla

 

Hasan AKÇAY

Durak Mahallesi Muhtarı
421 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
KÖŞE YAZILARI
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam113
Toplam Ziyaret584689