• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

BEYHUDERde Yatırımlar KonuşulduBEYHUDERde Yatırımlar Konuşuldu
29 Aralık 2014
İstanbul’da faaliyet gösteren Beyşehir, Hüyük, Derebucak Çevresi Kültür ve Yardımlaşma Derneği (BEYHUDER) ‘Bölgemiz İçin Neler Yapılabilir’ konulu toplantı gerçekleştirdi.

İstanbul Orman Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen programa Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, Başkan Yardımcıları, Akkanat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Akkanat, Şahinler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Şahin, işadamı, Mehmet Balcı, Adnan Tanık, Ferat Barıtcı, Nazım Doğan, Osman Arıtürk, Ahmet Genç, Özden Keleş, Vedat Yüksel, Hasan Koçak, Vedat Doğan, Yunus Koçak, Hüseyin Özceylan, Nail Özceylan, Ali Göker, Yahya Dediş, Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, KONSİAD Başkanı Abdullah Başcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Tekkanat, Trakya Elektrik Dağ. A.ş Genel Müdürü Ahmet Erdoğan, Konyalılar Derneği Başkanı Kudret Fikirli, Operatör Doktor Necdet Derici, Hâkim Selahattin Kolcu, Ağaçlandırma Şube Müdürü Talip Kavlak, Axa Sigorta Genel Müdürü Tarık Yüksel, Profesör Doktor Mustafa Küçük, KOSKİ Bölge Müdürü Ali Özdemir ve çok sayıda hemşerimiz katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan BEYHUDER Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Karagül: ‘’Öncelikle bölgemizin kalkınması için düzenlemiş olduğumuz bu organizasyona hepiniz hoş geldiniz. Beyşehir için yatırımlarını ve desteklerini esirgemeyen Ali AKKANAT ve Kamil AKKANAT’a, Kemal ŞAHİN’e bölgemize hizmet eden iş adamlarına ve tüm hemşerilerimize katılımlarınız için teşekkür ediyorum.

Bölgemizin gururu işadamı hemşehrimiz Kamil AKKANAT benim için hemşehrilerimiz önemli biz her zaman bölgemizin yanındayız yatırımlarla ilgili üstümüze düşen ne varsa yapıyoruz bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz bölgemize yatırım yapmak bize mutluluk verir

1116 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın