• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

HABER 2016

07 TEMMUZ 2016

HANİFE UÇAR İLE MUSTAFA ÇETİN EVLENDİLER
Haber Resmi
Beyşehir'de ikamet etmekte olan Hanife Uçar(Hanım-Mustafa kızı) ile Mustafa Çetin(Sevgi-İsmail oğlu) Beyşehir Kaan Düğün salonunda düzenlenen merasimle dünya evine girdiler. Allah mesut etsin, gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.6 TEM
MUZ 2016
MERHUM HASAN AKÇAY'IN ÖLÜM YEMEĞİ VERİLDİ
Merhum Hasan Akçay'ın(Hacı Ali oğlu)ölüm yemeği verildi Allah kabul etsin ruhuna varsın, mekanı cennet olsun.


05 TEMMUZ 2016
MERHUM KEMAL ALICIGÜZEL'İN ÖLÜM YEMEĞİ VERİLDİ
Merhum öğretmen Kemal Alıcıgüzel'in ölüm yemeği verildi Allah kabul etsin mekanı cennet olsun


05.07.2016
KÖYÜMÜZDE RAMAZAN BAYRAMI BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE KUTLANIYAR
Türk İslam aleminin bayramı kutlu olsun.

Haber Resmi

04 TEMMUZ 2016
AYŞE KOÇAK'IN ÖLÜM YEMEĞİ VERİLDİ
Merhume Hacı Ayşe Koçak'ın ölüm yemeği oğlu Halil Koçak tarafından verildi allah kabul etsin mekanı cennet olsun.


03 TEMMUZ 2016
DUDU VE SALİH KOÇAK ÇİFTİNİN ÖLÜM YEMEĞİ VERİLDİ
Merhume Dudu Merhum Salih Koçak çiftinin ölüm yemegi kızı Hanim Ayşe Yılmaz tarafından iftarda Durak salonunda verildiç Allah kabul etsin mekanları cennet olsun


15.06.2016 
KÖYÜMÜZÜN MİLLİ YEMEĞİ HOLUSKA ÖDÜL KAZANDI
Haber Resmi
Karamanda görev yapmakta olan köylümüz Hemşire Şengül Arslan (Nadire & Merhum Mehmet Ballı Kızı)  köyümüzün milli yemeği holuska tarifi ile Taç firmasının hazırlamış olduğu yemek yarışmasına katılarak ayın yemeği olarak birincilik ödülüne layık görülmüştür. Köyümüz Yemeklerini tanıtan Şengül Arslan'a  teşekkür ederiz.


11 HAZİRAN 2016
Haber Resmi
Yusuf Bircan idrar yollarındaki tıkanıklık nedeni ile Beyşehir Devlet hastanesinde tedavi altına alınmıştır.
Hastamıza geçmiş olsun der Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.

03 HAZİRAN 2016
Haber Resmi

Almanya'da ikamet etmekte olan Elif Turgut(Aysel-Ali Osman kızı) ile Tayfun Atış aileler arasında düzenlenen nikah merasimi ile nikahlandılar. Hayırlı olsun Allah mutluluklar versin.


06 HAZİRAN 2016


RAHMET AYINIZ MİBAREK OLSUN
Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan onbir ayın sultanı Ramazan ayını bir kez daha idrak edebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İslam aleminin büyük bir özlemle beklediği Ramazan-ı Şerif bütün bereketi ile yüreklerimizde mutluluk ve manevi coşkulara sebep oluyor. Ramazan oruç ayıdır, Kur’an ayıdır. Bu ayda kuracağımız iftar sofralarımızı yetim, öksüz, fakir ve yoksullarla paylaşalım. Bu ayda inzal olan yüce kitabımızı daha çok okuyalım. Paylaşma ayı olan Ramazan ayında sadakalarımızla, zekatlarımızla, maddi ve manevi yardımlarımızla, yoksul ve muhtaç kimselere yardım yapalım.


 Ramazan ayının dolu dolu geçmesini temenni eder, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran rahmet ayı Ramazan ayının ülkemize islam alemine hayırlar getirmesi Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz.05 HAZİRAN 2016
İstanbul'da ikamet etmekte olan öğretmen Ferda Evci(Havva-Sami kızı) ile
 Ayberk Özkılınç(Gani oğlu) İstanbul Bahçelievlerde düzenlenen düğün merasimi ile dünya evine girdiler. Allah mesut etsin. Gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

03 HAZİRAN 2016

Haber Resmi

Ayşe Güzelim(Melek eşi) kalp rahatsızlığı nedeni ile Beyşehir Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hastamıza geşmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


01 HAZİRAN 2016
Haber Resmi

Fehmi Arıkan Serik Devlet hastanesinde apendist ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.
25 MAYIS 2016

KÖYÜMÜZÜN İMAMI ALİ DURU HOCAMIZ MADDİ HASARLI TRAFİK KAZASI YAPMIŞTIR
Köyümüzün imamı Ali Duru hoca Çamlıkköyünden gelirke eşi ile birlikte trafik kazası yapmıştır. Ali hacamızın ve eşinin burnu daha kanamamıştır. Ali Hocamıza ve eşine geşmiş olsun der, Allah'tan acil şifalar dileriz.

23 MAYIS 2016
DOĞUM 1993 ÖLÜM 23.05.2016
SERKAN ERKÖK HAKK'IN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR


İstanbul'da ikamet etmekte olan Serkan Erkök(Rahime-Ruhi oğlu)Radyo-Sinama-Televizyon bölümü mezunu) tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalanlarına Allah sabırlar versin. Delikanlım sevenlerini, yakınlarını, seni tanıyanlarını çok üzdün. Ruhun şad, Mekanın cennet olsun.
NOT Merhumun cenazesi 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü öğle namazına mütakip İhlas Marmara birinci kısım camisinde kılınacak cenaze namazının ardından Hadımköy Gülbahçe mezarlığına defnedilecektir.20 MAYIS 2016
GEÇMİŞ OLSUN SERKAN ERKÖKİstanbul'da Radyo Sinama Televizyon bölümü okuyan Serkan Erkök (Rahime-Nuhi oğlu) mezuniyet balosuna giderken trafik kazası geçirmiştir. Serkan Erkök Bakırköy Devlet hastanesi yoğun bakımında tedavi altına alınmıştır. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz. Serkan dualarımız seninle

08 MAYIS 2016
ŞENOL ÖZCAN İLE BİRSU ERKEN DÜNYA EVİNE GİRDİLERŞenol Özcan(Keziban-Hasan oğlu) ile Birsu Erken(Ayfer-İsmail kızı) İzmir Narlıdere Polis evi salonunda dizenlenen merasimle evlendiler. Hayırlı olsun, gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.


07 MAYIS 2016
ALLAH RAHMET EYLESİN HÜSEYİN GÜNEŞ VEFAT ETTİ
Haber Resmi


Doğum 16.05.1931 Ölüm 07.05.2016
Konya Meram Araştırma hastanesinde tedavi görmekte olan Hüseyin Güneş (Mustafa oğlu) bugün saat 18.00 sularında Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalanlarına Allah sabırlar versin.

Merhumun cenazesi 08.05.2016 Pazar günü Durak mezarlığına ikindi vakti defnedilecektir.04 MAYIS 2016
GEÇMİŞ OLSUN EMİNE ARIKAN
Emine Arıkan(Fehmi eşi) sabah saatlerinde rahatsızlanarak yüksek tansiyon nedeni ile Konya Meram Araştırma hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


03 MAYIS 2016
GEÇMİŞ OLSUN ALİ AKÇAY
Haber Resmi


Seydişehir'de ikamet etmekte olan Ali Akçay Konya Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesinde kalın bağırsak ameliyatı olmuştur. Kalın bağırsak dişarıya alınmıştır. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz. Hastamızın sağlık durumu iyidir.

02 MAYIS 2016
GEÇMİŞ OLSUN AHMET ÖZKAN
Haber Resmi
Çorlu'da ikamet etmekte olan Ahmet Özkan(Meryem-Eşref oğlu) Pendik özel bölge hastanesinde açık kalp ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsun der Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz. Hastamızın sağlık durumu iyidir.


01 MAYIS 2016
GÖKŞEN ÖZTÜRK İLE MUSTAFA UÇAR EVLENDİLER01 MAYIS 2016
İstanbul'da ikamet etmekte olan Gökşen Öztürk(Hanife*Ferruk kızı) ile Mustafa Uçar(Sabriye- Salih oğlu) İstanbul Avcılar Mira Palas düğün slonunda düzenlenen merasimle dünya evine girdiler. Hayırlı olsun,Bir ömür boyu mutlu olsunlar,Allah bir yastıkta kocatsın.


30 NİSAN 2016
GEÇMİŞ OLSUN HÜSEYİN GÜNEŞ
Haber Resmi
Hüseyin Güneş rahatsızlanarak Konya Meram Araştırma hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hastamıza geçmiş olsun der Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


19 NİSAN 2016
NURİYE DIRAK(UÇAR) İLE KIZI EMEL UMREYE GİTTİLER


Konya'da ikamet etmekte olan Nuriye Dırak(Uçar) ile kızı Emel Dığrak umre ibadeti için kutsal topraklara gittiler. Allah dua ve ibadetlerini kabul etsin. Güle güle gidip gelsinler, yolları açık olsun.
Nuriye Ali Uçar kızı
19 NİSAN 2016
Haber Resmi İstanbul'da oğlu Hasan'ın yanında kalan Hasan Alıcıoğlu Kızılay Esenyurt Devlet Hastanesinde katarak ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


13 NİSAN 2016 ÇARŞAMBA
Hacı Emine Atalay(Muhtar Mustafa Eser eşi) sabah kısmi felç geçirerek Konya Medicana Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hastamızın sol tarafında hareketsizlik vardır. Hastamıza geçkiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


29 MART 2016
BEKDEMİRLİ ENİŞTEMİZ TAHİR SARI HAKK'IN RAHMETİNE KAVUŞTU
29 MART 2016
Beyşehir Bekdemir Köyünden eniştemiz Tahir Sarı (Ayşe Güzel eşi Yarbay Abdullah'ın bacanağı) yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, geride kalanlarına Allah sabırlar versin.
Merhumun cenazesi Beyşehir Bekdemir Mahallesinde defnedildi.20 MART 2016
KÖYLÜLERİMİZLE HALK TOPLANTISI YAPILDI
Köyün sorunları konuşuldu.
2006 yılında yapılan tapu öalışmalarına itiraz etme ve köyün eksikliklerinin tamamlanması konuşuldu
Toplantıya Beyşehir avukatlarından Eyüp Özpınar davet edildi. Tapu iptali için yapılacaklar hakkında bilgi verdi. Tau iptali için, herkes şahsi adına iptal acabilecek. Toplu tapu iptal davası acılamıyor.

19 MART 2016
MERVE ÖZCEYLAN İLE AHMET TARHAN EVLENDİLER


İstanbul'da ikamet etmekte olan Merve Özceylan(Semra-Nail kızı) Ahmet Tarhan(Selma oğlu) ile İstanbul Beylikdüzü'nde düzenlenen düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler. Hayırlı olsun, Cenabı Allah bir yastıkta kocatsın. Gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.


19 MART 2016
ŞEMSETTİN YARAR İLE SEVGİ KAYA EVLENDİLER
Konya'da ikamet etmekte olan Şemsettin Yarar(Zümrüt-Yusuf oğlu) ile Konyalı Sevgi Kaya(Aysel-Şükrü kızı)Ahmet Haşhaş İlkokulu salonunda düzenlenen düğün merasimi ile hayatlarını birleştirdiler. Gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.
Not Zümrüt Taşdelen köylümüz Kara mehmet kızı


17 MART 2016
HAYIRLI TESKERELER ETHEM ÖZCEYLAN
Seydişehir'de ikamet etmekte olan Ethem Özceylan(Halime- Hilmi oğlu) askerlik görevini yapmak üzere Manisa Alaşehir ulaştırma birliğine teslim oldu. Askerimize kutsal görevinde başarılar dileriz.


 15 MART 2016
GEÇMİŞ OLSUN ALİ AKÇAY

Seydişehir'de ikamet etmekte olan Ali Akçay kalın bağırsaktaki rahatsızlığından Konya Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


13 MART 2016
AYTEKİN VE ETHEM ERKÖK KARDEŞLER ERKEKLİĞE ADIM ATTILAR
İstanbul'da ikamet etmekte olan Ümmü Mustafa Erkök ailesi oğulları Aytekin ve Ethem için Bağcılar Ebubekir camisinde mevlitli sünnet merasimi düzenlemişlerdir. Hayırlı olsun, Allah büyük düğününü yapmayı nasip etsin.


10 MART 2016
HATİCE-MEDET YILMAZ ÇİFTİNİN BİR KIZLARI OLDU


Çorlu'da ikamet etmekte olan Hatice Medet Yılmaz çiftinin bir kızlar dünyaya gelmiştir. Allah analı babalı büyütsün, ömrü uzun, kısmeti bol olsun.
Medet merhum Abdullah(Yellim) oğlu07 MART 2016
LEVENT ÖZKOÇ İLE KÜBRA KAYA SÖZLENDİLER
İstanbul'da ikamet etmekte olan Leven Özkoç(Perihan-Hami oğlu) ile Kübra Kaya(Huğlulu Fatma-Mustafa kızı) aileler arasında düzenlenen merasimle sözlendiler. Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.


07 MART 2016
HATİCE ÖZCELİK İKİNCİ KEZ ANNE OLDU
Beyşehir'de ikamet etmekte olan Hatice Özçelik'in(merhum Ersin eşi- Abdullah Atalay kızı) Aynur adını verdikleri bir coçuğu olmuştur. Ömrü uzun, kısmeti bol olsun.


05 MART 2016 Cumartesi
GEÇMİŞ OLSUN ŞAKİR OKUR

Beyşehir'de ikamet etmekte olan Şakir Okur(Hami oğlu) Konya Medicana hastanesinde tükrük bezlerindeki oluşan taşlardan ameliyat oldu. Hastamıza geçmiş olsunder, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.

29 MART 2016
HALİL KOÇAK GEÇMİŞ OLSUN

Halil Koçak İstanbul American Hastanesinde prostat ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.28 ŞUBAT 2016
RUKİYE TURKUT İLE BÜLENT GÜLAZ SÖZLENDİLER28 ŞUBAT 2016
RUKİYE TURGUT İLE BÜLEN GÜLAZ SÖZLENDİLERAlmanya'da ikamet etmekte olan Aysel-Ali Osman Turgut çiftinin kızları Rukiye, aslen Gaziantepli Bülent Gülaz ile düzenlenen merasimle sözlendiler hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.
09 ŞUBAT 2016
GEÇMİŞ OLSUN AYHAN AKKOÇ

Konya'da ikamet etmekte olan Ayhan Akkoç(emekli öğretmen Necati oğlu) Konya Medliana Hastanesinde bel fıtığı ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsunder, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.


03 OCAK 2016
HAYIRLI TESKERELER SALİH UÇAR


Salih Uçar(Ayşe Akif oğlu) vatani görevini yerine getirmek üzere Ankara Etimesgut Tankcı birliğine teslim oldu. Askerimize vatani gçrevinde başarılar dileriz.Allah güle güle gidip gelmeyi nasip etsin.

28 OCAK 2016 PERŞEMBE

NESLİHAN ALICIOĞLU HAKK'IN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR


Neslihan Alıcıoğlu(Hasan eşi) tedavi görmekte olduğu Beyşehir Devlet hastanesinde ikindi vakti Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Geride kalan yakınlarına Allah sabırlar versin.

NOT: Merhumenin cenazesi 29 Ocak 2016 Cuma namazına mütaki Durak mezarlığına defnedilecektir.
24 OCAK 2016
EMİNE GÜZELİM İLE KADINHANLI VEYSEL TOPCU EVLENDİLER
Konyâ'da ikamet etmekte olan Emine Güzelim(merhum Musa kızı Hacı Emiş-Hacı Hasan torunu) Kadınhanlı Veysel Topcu(Rabia Recep oğlu) ile Konya'da düzenlenen merasimle evlendiler. Allah mesut etsin, gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ BİRİNCİ DÖNEMİ Şubat 2016 Pazartesi günü başlayacaktır. Çocu
SONA ERDİ
İkinci dönem 08
klar doya doya tatil yapalım. Ama kitap okumayı unutmayalım. Bol bol kitap okuyalım.
Biz sizleri çok seviyoruz


06 OCAK 2016
Öğretmen Hasan Akçay'ın ''ÇOCUKLUK BAYRAMLARIMIZ BİR BAŞKAYDI'' Makalesi Selcuklu Değerler Eğitimi Projesinde yer aldı. ''Unutulmayan Değerler'' kitabında yayınlandı.

                          ÇOCUKLUK BAYRAMLARIMIZ BİR BAŞKAYDI

   Bayram denilince herkesin aklına çocukluk yıllarındaki bayramlar gelir. ‘’Ah! O eski bayramlar bir başkaydı.’’ diye söze başlar. Bizler de çocukluğumuzdaki bayramları unutmadık. Bugünün çocukları da yetişince çocukluk yıllarındaki bayramları ‘’O eski bayramlar başkaydı.’’ diye anlatacaklar. Demek oluyor ki herkesin çocukluk bayramları bir başka oluyormuş.

   Çocukluk yıllarımdaki Ramazan Bayram’ının ayrı bir yeri vardır. Minarelerde hoparlörlerin olmadığı yıllarda çocukluğumuzu ramazan ayı içinde doya doya yaşardık. Her çocuğun ezanın okunduğunu komşulara bildirme görevi vardı. Camimizin minaresi yoktu. Vakit ezanları camimizin yanında bulunan kayanın başında okunurdu. Ezan sesi her eve duyulmazdı. Ramazan günü gün batar batmaz çocuklar köy meydanında Molla Mehmet Hocanın(Okur) evinin köşesinde bekler, hoca efendi’’Alla hu Ekber’’ der demez ’’Ezan okundu ala kilim dokundu.’’ diyerek evlere koşardık. Mahallemizde ki aileler biz çocukların ‘’Ezan okundu.’’ diye bağırmasını duyar ve oruçlarını açarlardı. İçimizden bazı yaramaz arkadaşlarımız ezan okunmadan ezan okundu diye bağırırlardı. Komşular böyle yaramazlık yapanları bildikleri için onlara itibar etmezlerdi.  Evimize geldiğimizde hoca efendi ezanı bitirmiş olurdu. Aile büyüklerimiz camiye gitmişlerse sabırsızlıkla onların gelmesini beklerdik.Sofraya oturur oturmaz, kaşık sesi, bakır sağan sesi birbirine karışırdı.

   Arefe günü geldi mi bir gün sonraki bayramın heyecanını yaşamaya başlardık. Köyünden, anadan-babadan uzakta olanlar arefe günü yollara düşerler, ikindi namazından sonra birlikte kabir ziyareti yapılır,  önde imam yanında köy halkı tekbirler getirerek mezarlığa gelinir, birlikte ölenlerimizi ziyaret eder, dualar okurduk.

     Bayram sabahı erkenden kalkar, bayramlıklarımızı giyer, bayram namazı bitimine kadar ev ev dolaşarak elimizdeki tokmakla kapılara vurur ‘’Errek berrek’’ diyerek kömbe ve şeker toplardık. Zamanla evlerde yapılan kömbeler yapılmaz oldu. Bizim çocukluğumuzdaki kömbelerin ayrı bir tadı vardı. Kömbelerin içine haşhaş konur, üstüne salça sürülerek saç arasında pişirilir altın gibi kızarırdı.

    Bayram namazı kılındıktan sonra camide bulunanlar arka sıradan başlayarak birbirleri ile bayramlaşırdı. Camiden çıkanlar mahallelerdeki mahalle odalarında toplanır, birlikte evlerden gelen yemekler yenir, Kur-an okunur, çay içilir sohbetler edilir.  Herkes evlere dağılır, evde bulunanlarla bayramlaşır, büyüklerin eli öpülürdü. Günümüzde mahalle odalarına yemekler evlerden gelmez oldu. Bayram günü bayramlıklarımızı giyer,  güle oynaya bayram yapardık. Bu bayramlıklarımızın üzerine toz kondurmazdık. Bir sonraki bayramda giymek üzere annemiz saklardı bayramlıklarımızı. Ama saklanan elbiselerimiz  bir sonraki bayrama  küçülmüş olurdu.  

Ah! O eski bayramlar, bayramlarımızın hala tadı damağımızda. Bazı değerleri yitirmeden kıymetini bilmek ve yeni nesillere aktarmak gerek.                               2014

                                                                                 Oğuz Kağan İlkokulu

                                                                                     Hasan Akçay     S

03 OCAK 2016
YUSUF AKÇAY SAFRA KESESİ AMELİYATI OLDUAntalya'da ikamet etmekte olan Yusuf Akçay(Hasan oğlu) Antalya Tıp Fakultesi Hastanesinde safra kesesi ameliyatı olmuştur. Hastamıza geçmiş olsun der, Cenab-ı Allah'tan acil şifalar dileriz.
02 OCAK 2016
GÖKŞEN ÖZTÜRK İLE MUSTAFA UÇAR SÖZLENDİLER

İstanbul'da ikamet etmekte olan Mustafa Uçar(Sabriye-Salih oğlu) ile Gökşen Öztürk(Hanife-Faruk kızı) aileler arasında düzenlenen merasimle söz yüzüğü taktılar. Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin.
NOT, 23 Ocak 2016 tarihinde nişanları vardır.
2015 YILINDA ÖLENLER
Abdullah Yılmaz(Yellim) 01.01.2015
Mehmet Ballı(Mahmut oğlu)31.01.2015
Ali Evci (Ramazan oğlu) 11.02.2015
Mğzeyyen Atalay(Abdullah eşi) 15.03.2015
Fatma Taşdelen(Mehmet eşi) 24.03.2015
Alime Dursun(Uygur)Ali kızı 25.06.2015
Ömer Lütfi Dursun 03.07.2015
Ayşe Koçak(Ahmet eşi) 07.07.2015
Zeynep Bircan(Durmuş eşi) 08.08.2015
Hanim Uçar(Mustafa eşi) 22.08.2015
Keziban Ekici(Ahmet eşi) 23.08.2015
Ramazan Özel(Mustafa oğlu) 21.09.2015
Ersin Özçelik(Abdurrahman oğlu)12.10.2015
Hasan Akçay(Hacı Ali oğlu) 22.11.2015


HOŞGELDİN 2016


HOŞGELDİN 2016

KÖŞE YAZILARI
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret872472