• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Mesaj Panosu


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

HAKAN TAŞDELEN (06/05/2010 10:35)
Konu : Konu belirtilmemiş.
Mesaj : SİTEMİZİN DEVAMINI BEKLERİZ BENÇE BİRAZ DAHA GÜZEL YAPIN YAYLAYI ÇEKİN.
hakan taşdelen (30/04/2010 11:33)
Konu : durak köyü
Mesaj : durak köyü sitesi çok güzel
hakan taşdelen (30/04/2010 11:33)
Konu : durak köyü
Mesaj : durak köyü sitesi çok güzel
FATIH ARICI (31/03/2010 22:48)
Konu : Konu belirtilmemiş.
Mesaj : Sitenizde Köyün ilkleri konusunda kendi ismimi görünce memnun oldum. Şahsım adımada size teşekkur etmek isterim. Ankarada Hava Kuvvetleri Karargahında görev yapmaktayım. Sizlere yardımcı olabileceğim bir husus olursa mail atarsanız elimden geleni yapmaya çalışırım.

Koyumuzun ilkleri bölümünde abim Ahmet Mutlu ARICI da "ilk çocuk doktoru" olarak yer almamaktadır. Sitemizde yayımlarsanız sevinirim. Bu bilgiyide sizinle paylaşmak istedim.Kendiside hali hazırda datça devlet hastanesinin başhekimidir.

Son olarak köyümü anlatan bu site içerik açısında çok güzel. Elazığ'ın HEDİ köyünden olan bir arkadaşım kendi web sitelerini bana gösterdi. Ben ise ona bizim sitemizi gösterdim.Çok beğendi. Sizin sayesinde bazı örnekleri alacağını beyan etti. Bende durak köylü olarak o anda çok mutlu oldum. Başarılarınızın devamını dilerim. Hep inanmışımdır. Ögretmenler elleri öpülesi insanlardır...Saygılarımla hocam.

FATIH ARICI
Mehmet ARICI (Ak Mehmet) (21/03/2010 12:54)
Konu : Köyüm ve haberleri
Mesaj : Köyümden çok uzakta ve özlemi içerisindeyim.Sık sık sitenize girerek resimleri izliyor ve haberleri okuyorum.Böyle bir site kurmuş olmanızdan dolayı sizi tebrik eder köyümüze ve köylülerimize hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.Bir ricam; Sitenizde bana ayrılan bölümde şahsıma ait olarak gözüken fotoğraf bana değil agabeyim Ali ARICI'ya aittir. Düzeltme imkanımız olursa çok sevinirim. Siz mail adresi verirseniz ben güncel fotografımı göndereceğim. Hepinize selam ve sevgiler.
mehmet öztürk (09/03/2010 03:00)
Konu : tesekkur
Mesaj : anayurdumuzun tanıtımında sarfettıgınız emeklerınıze, sayfaların duzenlenmesıne, tarhten hatırlatmalanıza, yurduma emegı gecenlerı unutturmadıgınıza, zamanında verılen haberlerınıze, daha bırcok emegınıze tesekkur eder calısmalarınızda basarılar dılerm.
Bekir Emsalsiz (20/01/2010 18:39)
Konu : Tebrik ve Tavsiye
Mesaj : Merhaba Hasan Bey,
öncelikle güzel bir köyünüzün olduğunu belirtmek isterim. Ben sizin köyünüze çok gelip gittim ve çokta beğeniyorum. Tesadüfen internette gezerken sizin köyü gördüm ve biraz gezindim. Yaşınıza rağmen böyle bir sayfayla uğraşınızdan dolayı sizi tebrik ederim. Köyün birde Resmi İnternet Sitesi varmış, www.durakkoyu.com diye. Çok güzel ve kapsamlı yapılmış bir site, çok hoşuma gitti. Bence sizde o siteyle beraber çalışsanız ve köylülerinizi tek bir kanaldan bilglendirseniz daha güzel olur. Sizin Öğretmen olmanız hasebiyle insanlara ve köylülerinize paylaşmanın ne kadar güzel olduğunu anlatmak açısından. Tabiiki bu benim şahsi görüşüm.
Tüm Durak Köylülere saygı ve selamlarımı iletirim.
Bekir Emsalsiz
 7 
KÖŞE YAZILARI
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret872465